Неділя, 10 Грудня, 2023

«Айфони» очистяться від стандартного набору програм

Попередньо встановлені в гаджетах програми сьогодні викликають дедалі більше роздратування, оскільки часто зі стандартного набору не використовується і половини. Виробники нас почули – Google уже зменшила кількість обов’язкового для встановлення ПЗ. Почала над цим думати і Apple, яка може вбудувати функцію видалення встановлених програм.

Тім Кук у бесіді з виданням BuzzFeed розповів про те, що з вбудованими додатками на iPhone не все так просто: «Це більш складне питання, ніж може здатися на перший погляд. Є додатки, які пов’язані з чимось ще в iPhone. Якщо їх видалити, це може викликати проблеми в іншому місці в телефоні. Є й такі, які ні з чим не пов’язані. Так що з часом, я думаю, ми знайдемо спосіб, як видаляти їх».

Глава Apple зазначив, що у компанії немає мети дратувати користувачів: «Ми хочемо, щоб ви були щасливі. Я розумію, що деякі люди хочуть цього, і це те, над чим ми зараз розмірковуємо».

Зараз в iOS можна перейти в пункт обмежень у налаштуваннях і відключити відображення деяких встановлених додатків, наприклад, подкастів. Проте сама програма не видаляється, а на робочому столі просто більше не відображається відповідна іконка.

Питання вільного місця на смартфонах стоїть украй гостро, особливо в недорогих апаратах, – на Samsung взагалі в суд подали через це. Інший приклад – раніше анонсований Sony Xperia M4 Aqua у версії на 8 ГБ пропонує користувачеві всього 1,26 ГБ вільного місця. І це в європейській версії E2303 без контракту, тобто, на девайсі встановлено мінімум сторонніх додатків порівняно з операторськими версіями. Трохи більше 4 ГБ займає сам Android, ще на більш ніж 2 ГБ тут встановлено додатків.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися