П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Акумулятори заряджатимуться до 48% за 5 хвилин

Китайський виробник Huawei презентував власну батарею, яка дозволить заряджати гаджети буквально за кілька хвилин. При цьому вона відрізняється від подібних проектів тим, що це вже реальний продукт, а не лабораторна розробка.

Компанія Watt Lab, яка належить Huawei, продемонструвала нові акумулятори, які заряджаються неймовірно швидко: для батареї ємністю 600 мАг треба всього 2 хвилини, щоб отримати 50% заряду. У випадку з 3000 мАг (типова ємність акумулятора смартфона) за 5 хвилин вдається набрати 48% ємності:

Експерименти з новою розробкою вже вийшли за рамки лабораторних тестів. Huawei заявляє, що активно тестує своє рішення і передбачає революцію в розвитку літієвих джерел живлення. Під питанням залишається лише вартість виробництва нових батарей.

У компанії стверджують, що розроблений ними метод конструювання не впливає на термін служби батареї. Ефект швидкого заряджання досягається за рахунок використання молекул графіту в аноді і гетероатомів.

Виробник підтверджує факт швидкої появи нових акумуляторів на ринку словами про те, що вже веде переговори з партнерами про виробництво та дистрибуцію свого продукту.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися