Мобільні розваги стали доступними без оплати трафіку

«МТС Україна» оновила додатки, портали та каталоги найбільш популярних контент-послуг. Окрім цього, користувачі вже не будуть платити за трафік при користуванні ними.

Свіжі інтерфейси отримали портал контент-послуг m.mts.ua, ігровий сайт play.mts.ua і мобільна версія послуги GOOD’OK m.goodok.mts.ua. Логіку меню змінено відповідно до актуальних уподобань відвідувачів – найбільш затребувані послуги й опції винесено на початок мобільних сторінок.

Плату за трафік для доступу до m.mts.ua, play.mts.ua і m.goodok.mts.com.ua скасовано. Відео- та аудіобібліотеки доповнені найгучнішими новинками і будуть оновлюватися на постійній основі.

Користувачам послуги GOOD’OK оператор також запропонував нову схему продовження мелодій. Тепер продовжити дію улюбленої мелодії можна не тільки на місяць, а й на тиждень, вартість мелодії на цей період складе всього від 3 грн. Оператор також оновив каталог послуги GOOD’OK, який складається з більш, ніж 35 000 композицій з усього світу. Детальніше про послугу за посиланням.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я