П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Акустика Oberon C: фірмовий hi-fi звук DALI без проводів

Датська аудіокомпанія DALI, доповнила активні версії своїх старших колонок Rubicon і систем середнього класу Callisto активними мережами Oberon. Саме вони стали найбільш доступними серед активних систем DALI, вже традиційно отримавши в найменуванні індекс «С». Це поличники Oberon 1 C, колонки для настінного монтажу Oberon On-Wall C і компактні напольниками Oberon 7 C.

Вся серія DALI Oberon C

 

Настінні On-Wall C відрізняються малою глибиною і відмінно виглядають на стіні, наприклад, з боків від телевізора, додаючи йому відмінне звучання.

«Одиниці» займуть зовсім небагато місця на полиці або на столі, вони здатні здивувати масштабним саундом, що з’являються “нізвідки”.

Компактні «вежі» Oberon 7 C теж не вимагають багато місця, але вони здатні видати серйозний бас і точну сцену стаціонарної акустики.

Зліва – Oberon 1 C, а праворуч – акустика Callisto 2 C зі старшої активної серії компанії DALI

 

Всі три варіанти колонок Oberon З практично не відрізняються від своїх пасивних «дротяних» версій. І в звучанні Oberon С не поступаються, а в чомусь навіть перевершують їх.

У новинках встановлені ті ж фірмові низкочастотники на основі магнітомягкого компаунда з дифузорами з деревного волокна (по одному 5,25-дюймовому драйверу в Oberon 1 C і Oberon On-Wall C і по два 7-дюймових – в Oberon 7 C).

За високі частоти відповідають з твітери з м’яким куполом діаметром 29 мм.

Зате вбудовані в ці колонки підсилювачі ідеально налаштовані під акустику. Завдання доукомплектувати колонки відповідним підсилювачем вирішене спочатку і з максимальною ефективністю – краще, ніж це зробили творці колонок, навряд чи вийде.

Всі три моделі Oberon З працюють по бездротовому зв’язку з новим потоковим предусилителем DALI Sound Hub Compact. Він, до речі, використовує той же 30-бітний бездротової протокол з мінімальною затримкою, що і старші системи DALI з індексом C, мало того, ці попередні взаємозамінні.

Важливо, що для запуску комплекту ніяких спеціальних дій або налаштувань не потрібно. Бездротовий Hi-Fi від DALI це дуже просто – включив і можна слухати музику. Sound Hub Compact готовий отримувати цифровий сигнал до 24 біт / 96 кГц на два оптичних входу.

Вхід HDMI дозволить підключити пару Oberon З до телевізора з максимально зручним управлінням, а аналоговий вхід стерео RCA дозволить колонкам доповнити будь-яку домашню аудіоапаратуру.

Таким чином, вирішені проблеми з інтеграцією в будь-яку систему.

До того ж потокову музику з мобільних гаджетів комплект Oberon З готовий отримувати по Bluetooth з підтримкою aptX HD. Кожна з трьох моделей акустики Oberon З доступна в обробках «Чорний ясен», «Темний горіх», «Світлий дуб» або «Білий». Колонки захищені знімними грилями.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися