Amazon готує месенджер, в якому заблокована фраза «підвищення зарплатні»

Amazon блокуватиме та позначатиме повідомлення із недозволеними ключовими словами. Моніторинг відбуватиметься автоматично.

Найбільший інтернет-магазин західної півкулі Amazon готує власний корпоративний месенджер. Його, можливо, розробляють для того, щоб працівники не могли обговорювати деякі питання. В ньому будуть заблоковані певні фрази та слова, наприклад: профсоюз, підвищення зарплатні, прожитковий мінімум, туалети, рабська праця.

Згідно з внутрішніми документами компанії, перевіреними The Intercept, Amazon блокуватиме та позначатиме повідомлення із недозволеними ключовими словами. Моніторинг відбуватиметься автоматично.

«Наші команди завжди думають про нові способи допомогти співробітникам взаємодіяти один з одним, — сказала речник Amazon Барбара М. Аграйт. – Ця конкретна програма ще не затверджена і може суттєво змінитися або навіть не запуститись взагалі».

З вільним спілкуванням ми ризикуємо, що люди можуть викликати негативні настрої – йдеться в документі, у якому резюмують корпоративну програму комунікації з робітниками. У компанії хочуть схилятися до обмежень щодо дозволеного для публікації вмісту, щоб запобігти негативному досвіду.

«Якщо месенджер запуститься в якийсь момент у майбутньому, — сказав представник Amazon, — багато згаданих слів, не планується перевіряти. Єдині види слів, які можуть бути перевірені, – це образливі, що має на меті захистити нашу команду».

У минулому Amazon експериментував із соціальними мережами. Як повідомляє The Intercept, у 2018 році компанія запустила пілотну програму, в рамках якої зі співробітників формували Twitter-армію, яка виступає за компанію. Працівники були відібрані за їхнє «прекрасне почуття гумору».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я