AMD обіцяє екстремальні ігрові ноутбуки в 2023 році з процесорами Dragon Range

Нові процесори призначені для ноутбуків товщиною щонайменше 20 мм, а лінійка Phoenix потужністю 35-45 Вт націлена на машини, тонші за цю позначку. Обидва є частиною однієї серії AMD Ryzen 7000, заснованої на архітектурі Zen 4

AMD тепер цілить вище, ніж ігрові машини середнього класу. Компанія створює новий процесор, спрямований на вершину ігрової продуктивності. Нова лінійка процесорів має кодову назву «Dragon Range» і працюватиме виключно на 55 Вт TDP і вище.

Нові процесори призначені для ноутбуків товщиною щонайменше 20 мм, а лінійка Phoenix потужністю 35-45 Вт націлена на машини, тонші за цю позначку. Обидва є частиною однієї серії AMD Ryzen 7000, заснованої на архітектурі Zen 4, і мають з’явитися десь у 2023 році. Архітектура Zen 4 розпочне своє життя як ексклюзивна настільна лінійка Raphael пізніше цього року.

AMD стверджує, що Dragon Range займе суфікс HS для процесорів — так само, як Ryzen 9 4900HS з TDP 35 Вт. Але компанія натякнула, що не сприймати вищий TDP нових чипів як ознаку того, що вони відмовляються від енергоефективності заради продуктивності. Директор з технічного маркетингу AMD Роберт Хеллок каже, що ці чипи значно більш енергоефективні, ніж інші ноутбуки в цей конкуруючий період часу.

У AMD не розкривають більше деталей про нові процесори і що вони можуть принести ігровим ноутбукам. Адже сьогодні більшість ігрової продуктивності залежить від відеокарти, а не процесора. Тим не менш, швидкість процесора має значення, наприклад, при підключенні моніторів з високою частотою оновлення.

AMD також повідомила журналістам, що, починаючи з наступного кварталу, вона виділить ігри у власний фінансовий сегмент, при цьому дохід від напівкористувацьких частин, таких як чіпи PlayStation, Xbox і Steam Deck, приєднається до графіки Radeon для настільних комп’ютерів і ноутбуків. Компанія пояснить більше на дні аналітика в червні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я