П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Чоловік витратив $5000 власних грошей, щоб у Google Street View з’явилася Зімбабве

Завдяки 37-річному Таваді Канхемі скоро можна буде віртуально потрапити в одну з найвідоміших країн світу – Зімбабве. Донедавна її не було в сервісі Google Street View, який дозволяє онлайн зазирнути в найвіддаленіші куточки світу, не говорячи про населені місця. Щоб Зімбабве додали онлайн, чоловікові довелося витратити $5000 власних грошей та зробити фото регіону самостійно.

Канхема родився в Зімбабве, але згодом переїхав до США. Нині він працює продакт-менеджером та розробляє додатки та інструменти для новинних агентств.

Щоб додати свої батьківщину до Google Street View, чоловік протягом двох тижнів фотографував її найцікавіші місця. Покриті ним території охоплюють центральні бізнес-квартали столиці, торгові центри, водоспад Вікторія, річку Замбезі, пам’ятники тощо.

Загалом Канхема сфотографував понад 500 миль маршрутів, які протягом жовтня та листопада завантажив до Street View. Для знімків він використовував власний ранець, який складався з камер Insta360 Pro 2 та GoPro Fusion. Йому особливо сподобалася Pro 2, яка дозволяла відразу завантажувати фотографії до Street View. Камеру Insta360 Pro 2 ентузіасту надали Google та Insta360 для тимчасового користування. Для публікації матеріалів з GoPro Fusion використовувався скрипт на мові програмування Python.

Знімальна фаза двотижневого проекту складалася з 10 днів поїздок по 8 годин. Два дні витратили на керування медіаданими і ще два дні – на подорожі. Канхема каже, що цей термін є оптимальним, оскільки збирається така кількість даних, що її може бути складно обробити.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися