AMD повернеться з відеокартами нового покоління

Компанія AMD готова повернутися на ринок відеопроцессоров і скласти конкуренцію Nvidia. Про це повідомила гендиректор AMD Ліза Су.

За її словами, компанія повернеться в індустрію з відеокартами нового покоління, які зможуть змагатися з новітніми моделями Nvidia – GeForce RTX2080Ti і RTX2080. І хоча поки не повідомляються технічні деталі нових розробок, швидше за все, відеочіпи будуть засновані на 7-ми нанометрових процесорах з архітектурою «Navi». Також невідомо, чи запровадить AMD підтримку динамічного трасування променів – головне досягнення серії RTX.

Але директор запевняє, що після завершення робіт Nvidia отримає серйозного конкурента з продуктивними відеокартами, здатними вивести графіку на новий рівень. Су вважає, що високоякісна продукція дозволить створити міцний фундамент для подальшого розвитку AMD.

Якщо враховувати, що Intel недавно презентував свої розробки в галузі відеопроцесорів, можна говорити про посилення конкуренції на ринку: Nvidia більше не абсолютний лідер або, у всякому разі, ризикує втратити цей статус. Утім, AMD-карти на основі Navi з’являться не раніше наступного року, і поки рано робити конкретні висновки.