Huawei офіційно пообіцяла ніколи не сповільнювати власні смартфони

Зізнання з’явилося в офіційному Twitter-акаунті Huawei, де опублікували повідомлення з хештегами #BornFastStaysFast та #NeverSlowDown

Днями компанію Apple та Samsung оштрафували в Італії на €5 млн кожну за те, що вони сповільнювали свої телефони. У Huawei вирішили скористатися цією нагодою для піару. У компанії заявили, що ніколи не будуть сповільнювати власні мобільники.

Зізнання з’явилося в офіційному Twitter-акаунті Huawei, де опублікували повідомлення з хештегами #BornFastStaysFast та #NeverSlowDown. У твіті пишеться, що Huawei ніколи не сповільнить свої смартфони, щоб змусити користувачів купувати нові моделі. Публікацію супроводжує реклама останнього флагмана компанії Mate 20 Pro.

Наприкінці 2017 року багато користувачів помітили, що після переходу на свіжу прошивку їхні iPhone почали працювати повільніше. Зниження продуктивності вмикалося після певного циклу заряджань акумулятора. В Apple спершу казали, що така поведінка – захист користувачів від несподіваних прикростей при роботі. Однак користувачі виявилися невдоволеними такою відповіддю та подали на Apple до суду. Для пом’якшення скандалу компанія запустила акційну заміну акумулятора за зниженою вартістю та дозволила користувачам самим контролювати опцію зниження продуктивності.

Samsung, як попередньо відомо, сповільнювала Note 4, який мав апаратні характеристики, котрі не підходять для інсталяції прошивки Android Marshmallow 6.0.1. На той час телефону було два роки, й апарати, які отримали проблеми після апдейту, користувачі ремонтували за свої кошти. Ця історія пройшла непоміченою, порівняно зі скандалом Apple. Про її існування говорять лише відповідні теми на форумах, де обговорюють сповільнення Samsung Note 4 після інсталяції Marshmallow 6.0.1.

Італійський регулятор Autorit? Garante della Concorrenza e del Mercato (AGCM) наприкінці жовтня 2018 року подав на Apple та Samsung до суду, звинувачуючи компанії у навмисному сповільненні телефонів. З кожної вимагають по €5 млн штрафу. При цьому з Apple хочуть ще €5 млн за те, що вона не надає користувачам інформацію про ресурс акумуляторів iPhone та як правильно їх обслуговувати та замінювати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я