П’ятниця, 23 Лютого, 2024

AMD випустила процесор Ryzen 7840U і каже, що він продуктивніший за Apple M2

AMD випустила новий процесор для ноутбуків, який може відкрити нову сторінку в історії тонких, але потужних лаптопів. Адже AMD 7840U, за словами розробника, виявляється продуктивнішим за процесор Apple M2, який стоїть у топових MacBook. Такі компанії, як Asus,  Framework, Acer, Razer, HP і Lenovo, уже планують використовувати новий AMD 7840U у своїх лаптопах.

AMD стверджує, що новий чіп може запропонувати Apple заробити, перевершивши процесор M2 MacBook Air 2022 року за «продуктивністю додатків» на 75 відсотків. Новинка також значно випереджає потужний чип останнього покоління Intel Core i7-1360P.

Менеджер із зв’язків з громадськістю клієнтів AMD Метью Гурвіц каже, що новий процесор забезпечує до 24-відсоткового збільшення «продуктивності додатків» у порівнянні з чипом попереднього покоління AMD 6850H.

На жаль, в своїх маркетингових матеріалах AMD згадує лише про продуктивність, не демонструючи при цьому автономність. Можливо, компанія ще й сама не знає енергоефективність своєї новинки: усі тести проводилися на еталонній платі, а не на ноутбуці. Це важливо, оскільки ноутбуки Apple з процесором M2 є справжніми чемпіонами за часом автономної роботи. У той же час Intel та AMD пропонують порівняну або вищу продуктивність, але значно нижчу автономність.

AMD 7840U не єдиний у новій лінійці компонентів U-серії потужністю від 15 до 30 Вт. Будуть також частини серій Ryzen 9, Ryzen 7 і Ryzen 3, які також матимуть три різні вбудовані графічні ядра: 12-ядерний Radeon 780M, восьмиядерний Radeon 760M і чотириядерний Radeon 740M.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися