Аналітики назвали найпопулярніших виробників смартфонів в Європі, Азії та Америці

Глобальні поставки, за розрахунками Digitimes, у 2019-му опустяться нижче позначки у 1,5 млрд штук.

Аналітична компанія Counterpoint Research опублікувала рейтинг виробнихків телефонів за результатами третього кварталу 2018 року. За цей період у світі вендори продали 380 мільйонів апаратів, приблизно на 5% менше, порівняно з аналогічним періодом рік тому.

У трійку лідерів в міжнародному масштабі увійшли компанії Samsung, Huawei і Apple з ринковими частками 19%, 14% і 12%. В Азії при цьому лідирує китайська компанія Oppo з 16%, за нею йдуть Huawei і Vivo з 15%, Xiaomi з 14% і Samsung з 10%.

У Північній Америці, закономірно, перше місце займає Apple з величезною часткою в 37%. Samsung при цьому знаходиться на другому місці з 25%. У Європі лідирує Samsung з 31%. Також цей південнокорейських виробник зайняв перші місця в Латинській Америці (37%), в Африці і на Близькому Сході (25%).

Глобальні поставки, за розрахунками Digitimes, у 2019-му опустяться нижче позначки у 1,5 млрд штук. Стагнацію ринку аналітики відзначають уже давно, але цього разу падіння швидшає. За даними Counterpoint Research, у світі торік продали 1,55 млрд смартфонів. У 2016-му цей показник складав 1,51 млрд штук. Цього року експерти відзвітували про падіння ринку в річному обчисленні на 3% в першому кварталі та на 2% – у другому кварталі. Вони прогнозують, що 2018-й стане першим роком реального зниження, за яким може відбутися невелике падіння або стагнація поставок.

Аналітики Digitimes прогнозують, що ситуація може дещо змінитися у 2020 році, коли з’явиться масовий попит на пристрої 5G. Вони очікують, що поставки смартфонів відразу повернуться на рівень у 1,5 млрд штук. У 2023 році відвантаження телефонів мають перевищити 1,7 млрд штук.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я