Аналітики: виробникам комп’ютерів буде дуже складно у 2019 році

Виробники знизили свій прогнозований дохід у четвертому кварталі, передчуваючи зниження купівельної активності в Китаї

У першому кварталі 2019 року виробники комплектуючих для персональних комп’ютерів зіткнуться із серйозним спадом. Про це повідомляють аналітики DigiTimes, які відомі своїми зв’язками з джерелами в ланцюжку виробничих поставок.

У другому кварталі неприємна тенденція продовжиться. Уже в третьому кварталі 2018 року дохід таких виробників, як ASUSTeK Computer, Gigabyte Technology та інших компаній, виявився помітно нижче очікуваного аналітиками. Наприклад, для ASUSTeK зниження чистого прибутку проти минулого року склало 43%.

Компанія MSI (Micro-Star International) зуміла виграти на продажах ігрових ноутбуків, але все одно втратила 6,6% чистого прибутку. Gigabyte втратила також небагато, але для неї це виявився найгірший квартал за десятиліття починаючи з 2008 року.

Виробники знизили свій прогнозований дохід у четвертому кварталі, передчуваючи зниження купівельної активності в Китаї. У першому кварталі також очікується різкий спад за рахунок зниження лихоманки видобування криптовалют, яка приводила до великих продажів рік тому. Це може призвести до дворазового падіння виручки у Gigabyte і TUL, прогнозують аналітики.