Android 12 може стати економічнішим з функцією сну для додатків

додатки в режимі сну операційна система може оптимізувати для зберігання

За кілька тижнів Google має показати перший випуск нової версії Android і вона може виявитися більш економічною. В її коді знайшли натяк на функцію сну для додатків. В ньому додатки не займатимуть оперативної пам’яті та не використовуватимуть батарею.

Про функцію сну для додатків у Android 12 повідомили фахівці порталу xda-developers. З коду стає ясно лише, що додатки в режимі сну операційна система може оптимізувати для зберігання.

Опція, як і сама ОС знаходиться ще на ранній стадії розробки, тому про неї мало що відомо. Наприклад, залишається питання як додатки переходитимуть в режим сну. Їх може, наприклад, автоматично приспати Android згідно статистики використання. Також не відомо чи зможуть користувачі вручну переводити програми в режим сну.

Очікується, що робота з режимом сну додатків проходитиме автоматично і може бути схожою на відкликання дозволів для додатків у Android 11. Програми в Android 11, які не використовуються тривалий час, втрачають надані їм дозволи і при повторному відкритті запитують їх знову.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я