Android 12 офіційно: усе основне, що підготував Google

Операційна система отримала багато нових кольорів, але частину з них можна буде змінити за власним смаком.

Традиційно на конференції Google I/O офіційно показали нову версію операційної системи Android. Хоча витоки про неї з’являлися вже давно, однак все одно нововведення виявилися досить цікавими. Ось усе основне, що підготував Google.

Новий дизайн в стилі Material You

Android 12 виглядатиме по-новому завдяки переходу на новий стиль дизайну Material You. Це модифікація існуючого Material (він в свою чергу еволюціонував з роками і вже не схожий на ранні версії), яка робить акцент на персоніфікації.

Операційна система отримала багато нових кольорів, але частину з них можна буде змінити за власним смаком.

Окрім нового вигляду у Google пообіцяли більшу продуктивність цієї версії ОС.

Android Auto та Automotive

Більше виробників почнуть підтримувати бездротове підключення Android Auto, а також технологію Android Automotive. Одним з перших результатів стане те, що Google перетворює смартфони Android на ключі від автомобіля. Можна буде не лише розблокувати двері, а й заводити двигун. Щось подібне Apple анонсувала минулого року

Google Photos

Стандартний додаток галереї в Android додаток Google Photos отримав перероблену зовнішність та нові функції, такі як заблоковані папки, фотосітка, кінематографічні моменти, контроль пам’яті. Останнє означає, що можна приховати певні фото від відображення в загальній галереї.

Google Maps

Карти Google отримали функції безпечних маршрутів для велосипедистів та пішоходів. Також будуть сповіщення про натовпи.

Штучний інтелект в пошуку

Новий штучний інтелект Multitask Unified Model (MUM) дозволить Google більш якісно інтерпретувати текст, мову та медіа. Це має дозволити пошук за складними запитами. Наприклад: «я зійшов на гору Адамс і тепер хочу зійти на гору Фуджі. В чому відмінності підготовки для цього?». Або можна буде показати Google фотографію альпіністського спорядження і запитати, чи підходять вони для гори Фуджі.

Контроль приватності

В Android 12 буде видалятися останні 15 хвилин історії веб-серфінгу. Google Maps будуть нагадувати про історію мандрівок.

Google Chrome підказуватиме змінити паролі для сайтів, які нещодавно стали джерелом витоків.

Підписуйтесь на наш Telegram.

Штучний інтелект LaMDA

Google продемонстрував новий штучний інтелект LaMDA, призначений для ведення розмов. Google продемонстрував це як діалог з планетою Плутон та паперовим літаком.

Для користувачів смартфонів наявність такого штучного інтелекту означає, що Google буде краще розуміти їхні запити.

1 коментар

  1. Я тоже себе айфон хочу чтоб ы мне подарили ктота я вас всех люблю

Comments are closed.