Вівторок, 16 Липня, 2024

Як на екрані блокування iOS розміщувати нотатки

Екран блокування в iOS виглядає досить «чисто», але іноді буває потрібно вивести на нього записи, нотатки тощо. Це можна зробити за допомогою стороннього віджета Today Snippet. Він працює, як розширення, і тому в ньому можна виводити текст майже з будь-якої програми.

Віджет Today Snippet найкраще сполучити з вбудованою програмою для нотаток. Щоб вивести замітку на екран блокування, увійдіть у бажаний запис та натисніть кнопку «Поділитися». З’явиться меню, в якому гортайте до самого низу та натисніть кнопку «Більше». Система виведе список доступних розширень, серед яких буде Today Snippet. Активуйте його та поверніться до меню «Поділитися». У ньому тапніть на іконці Today Snippet.

Після цього перейдіть на екран блокування та виконайте на ньому свайп вправо. Це відкриє сторінку віджетів екрана блокування. Тапніть «Редагувати» та виберіть Today Snippet.

Змінити текст можна буде, просто вказавши нову замітку через меню «Поділитися». Щоб видалити написане з екрана блокування, зайдіть у Today Snippet, перейдіть у його налаштування і тапніть на «Видалити текст Today Snippet».

Функція виведення заміток на екран блокування працює лише в iOS 10. На старіших версіях повідомлення з’являтимуться в Центрі повідомлень. При цьому Today Snippet працюватиме, лише якщо на девайсі стоїть iOS 8 чи вище.

Завантажити віджет можна із сайту iTunes.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися