Android 13 дозволяє запускати Windows 11 на смартфоні

Windows 11 була не єдиною операційною системою, яку вдалося запустити на Pixel 6. Він також спробував кілька дистрибутивів Linux на Pixel 6. Серед них - Ubuntu та Arch Linux.

Ентузіаст Денні Лін з ніком kdrag0n продемонстрував смартфон Google Pixel 6 під управлінням Windows 11. За його словами, Windows 11 придатна для використання, але апаратне прискорення графічного чіпа не підтримується. Операційну систему Microsoft на телефоні запустили у віртуальній машині, що стало можливо у новій ОС Android 13.

Windows 11 була не єдиною операційною системою, яку вдалося запустити на Pixel 6. Він також спробував кілька дистрибутивів Linux на Pixel 6. Серед них – Ubuntu та Arch Linux.

За словами чоловіка, до мобільника можна підключити клавіатуру і пограти в легендарний шутер Doom. Як це в кінцевому підсумку буде доступно в стабільній версії Android 13, ми дізнаємося у вересні.

Підписуйтесь на наш Telegram

Google нещодавно випустив першу версію Android 13. Android 13 Developer Preview 1 призначений тільки для розробників, бета-версія стане доступна всім пізніше, а фінальний реліз ОС очікується восени 2022 року. Нова ОС в даний час доступна для смартфонів серії Pixel – Pixel 6 Pro, Pixel 6, Pixel 5A 5g, Pixel 5, Pixel 4a (5g), Pixel 4a, Pixel 4 XL і Pixel 4.

В Android 13 з’явилися нові теми і функції конфіденційності, нові інструменти управління мовами і, звичайно ж, багато внутрішніх оновлень. Наприклад, в Android 13 додатки можуть використовувати свої власні значки відповідно до теми. Такі іконки набувають колірного відтінку відповідно до встановлених шпалерами. Ця функція вперше з’явиться на смартфонах Pixel, але Google заявляє, що працює з виробниками смартфонів над більш широким запуском.

Нові функції безпеки дозволяють обмінюватися фотографіями і відео за допомогою окремого додатка, не вимагаючи від програми дозволу на перегляд всіх фотографій на пристрої. Google планує в кінцевому підсумку впровадити цю функцію на всі телефони під управлінням Android 11 і вище.

Додатки також зможуть виявляти точки доступу Wi-Fi і підключатися до них без необхідності отримання дозволів на визначення місця розташування.

Ще одним важливим нововведенням є те, що мовні налаштування тепер можна встановлювати для кожної програми окремо. Це особливо зручно для багатомовних користувачів.

Google планує випустити попередні версії для розробників Android 13 протягом лютого та березня, а бета-тестування розпочнеться в квітні.

Тим часом, група ентузіастів з проєкту Renegade працює над нативним запуском Windows 10 та 11 на смартфонах Android. Політика Google та виробників девайсів на Android не дозволяє встановлювати цю ОС на смартфонах. Попри те, що потужності цих девайсів може вистачати для офісної роботи.

1 коментар

  1. Помилка в тексті Gолітика Google/
    Якщо у вас з цим проблеми, поставте модуль повідомлення про помилки через Ctrl + Enter, це швидше і краще ніж писати в коментарях

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я