Android 13 хакнули за тиждень після випуску

поки ці віруси знаходяться на ранній стадії розробки і працюють не завжди. Проте швидкість їх появи у відкритому доступі лише через тиждень після релізу Android 13 не може не насторожувати.

Фахівці знайшли ряд вірусів для смартфонів, які доолають системи захисту нової версії Android. Android 13 вийшла лише кілька днів тому (15 серпня).

Шкідливим програма вдається ігнорувати заборону використання програмного інтерфейсу Accessibility Service. Заборона на доступ до нього є однією з найновіших систем захисту Android 13.

Служби Accessibility Service дозволяють програмам безконтрольно стежити за усіма діями на смартфоні. Вони можуть, наприклад, перехоплювати дзвінки та повідомлення.

Хакери з угруповання Hadoken вже створили кілька вірусів, які оминають захист. Один із них поводиться «спокійно» і не викликає підозр. Однак він підвантажує другий вірус, який використовує доступ до Accessibility Service.

За оцінкою експертів, поки ці віруси знаходяться на ранній стадії розробки і працюють не завжди. Проте швидкість їх появи у відкритому доступі лише через тиждень після релізу Android 13 не може не насторожувати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я