Вівторок, 16 Квітня, 2024

Можна отримати 4000 євро, пересівши з автомобіля на електровелосипед у Франції

Уряд Франції збільшив розмір субсидії, яку він пропонує людям, котрі обмінюють свої автомобілі на електричні велосипеди. Тепер вони можуть отримати до 4000 євро на людину. Гроші повинні стимулювати людей відмовитися від забруднюючих видів транспорту на користь більш екологічно чистих альтернатив.

Люди, які живуть у домогосподарствах з низьким рівнем доходу в міських зонах з низьким рівнем викидів і здадуть свої автомобілі, мають право на отримання повної субсидії в розмірі 4000 євро на придбання електровелосипеда. Громадяни Франції з вищими доходами можуть претендувати на менші субсидії.

Уряд Франції заявив, що хоче, щоб 9 відсотків країни перейшли на велосипеди до 2024 року. Зараз в країні на байках їздить лише 3% населення.

Субсидія, яку вперше запровадили минулого року, збільшили після того, як офіційні особи визначили, що потрібно наздогнати суперників-любителів велосипедів, таких як Нідерланди, Німеччина та Данія. Нідерланди можуть похвалитися величезними 27 відсотками в цій сфері.

Політика розроблена за зразком надзвичайно успішної програми в Литві, за якою громадяни мають право на субсидію в розмірі до 1000 євро на покупку нового електричного велосипеда, скутера, мопеда, мотоцикла або навіть кредитів на проїзд у громадському транспорті після здачі свого автомобіля.

На початку 2022 року у Франції також повністю змінили підхід до реклами автомобілів. Тепер автівки рекламують як сигарети, відображаючи поруч з красивою картинкою можливі шкідливі наслідки автомобіля для здоров’я.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися