Неділя, 14 Липня, 2024

Android 15 почне підказувати про проблеми з обличчям чи відбитками пальців

Виробники смартфонів масово переходять на сканери відбитків пальців під дисплеєм, через що вони часто не спрацьовують в потрібний момент. Проблеми також виникають з розпізнаванням облич фронтальними камерами. Схоже, що Google працює над вдосконаленням усіх типів біометричної аутентифікації на рівні Android. Операційна система підказуватиме, що потрібно оновити зліпок обличчя чи відбитка пальця.

Згідно зі звітом Android-експерта Мішала Рахмана, Android 15 зможе визначати, коли моделі ідентифікації вашого обличчя чи відбитків пальців не працюють оптимально. Після запуску цієї автоматичної функції буде запропоновано повторно зареєструвати моделі біометричної ідентифікації. Хоча це може здатися непотрібним додатковим заходом, ідея полягає в тому, щоб зменшити кількість невдалих розпізнавань у майбутньому.

На даний момент можна повторно зареєструвати біометричні дані в налаштуваннях безпеки телефону. Однак не завжди зрозуміло, яка модель може спричиняти проблему, якщо припустити, що у вас виникають труднощі з розпізнаванням відбитків пальців.

Ця нова функція не тільки повідомить вам, що деякі зареєстровані моделі є проблематичними, але й усуне їх за вас — не потрібно використовувати ручний процес усунення. Наразі ця функція все ще тестується в бета-версії, і незрозуміло, чи потрапить вона з часом у фінальну версію Android 15.

Ідентифікація відбитків пальців для безпеки телефону деякий час була дещо ненадійною на телефонах Android, але незабаром це може змінитися. Багато пристроїв все ще мають оптичний сканер для ідентифікації відбитків пальців, наприклад, що є старішою технологією, схильною до неточних зчитувань — волога чи бруд можуть завадити розблокуванню.

Сьогодні все більше виробників використовують ультразвукові сканери відбитків пальців , які розміщуються під дисплеєм телефону. Вони випромінюють ультразвукові імпульси, які відбиваються від пальця і повертаються до датчика. Якщо датчик визначає, що ваш відбиток пальця збігається, пристрій розблоковується. Як додатковий бонус, ця технологія не виходить з ладу через бруд або вологу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися