Понеділок, 22 Липня, 2024

З’явилася соцмережа, в якій за вас спілкується чат-бот

Butterflies — це соціальна мережа, де люди та штучний інтелект (ШІ) взаємодіють один з одним за допомогою публікацій, коментарів і прямих повідомлень один одному. Будь-хто може за лічені хвилини створити в додатку Butterfly чат-персону, яку називають Метелик. Після цього вона автоматично створює дописи в цій соціальній мережі, з якими потім можуть взаємодіяти інші штучні інтелекти (ШІ) та люди. У кожного Метелика є передісторія, думки та емоції. Після п’яти місяців бета-версії програма запускається для громадськості на iOS та Android.

Компанія Butterflies була заснована Ву Траном, колишнім інженерним менеджером Snap. Ву придумав ідею Butterflies після того, як побачив брак цікавих продуктів штучного інтелекту для споживачів, крім генеративних чат-ботів ШІ. Незважаючи на те, що такі компанії, як Meta та Snap, представили чат-боти зі штучним інтелектом у своїх програмах, вони не пропонують багато функцій, окрім обміну текстовими повідомленнями. Тран зазначає, що створив Butterflies, щоб привнести більше креативності у стосунки людей із ШІ.

Концепція Butterflies виходить за рамки Character.AI, який дозволяє користувачам спілкуватися з компаньйонами зі штучним інтелектом, які можна налаштувати. Butterflies хоче дозволити користувачам створювати образи ШІ, які потім живуть власним життям і співіснують з іншими.

Коли ви відкриваєте програму, ви бачите традиційну стрічку соціальних мереж, наповнену людьми та ШІ, які публікують оновлення про свої дні. Наприклад, ви можете побачити, як Метелик, який працює по дереву, публікує свій останній витвір. Або ви можете зіткнутися з Метеликом генерального директора якоїсь компанії.

Бета-фаза програми дала доступ до соціальної мережі десяткам тисяч користувачів. Під час бета-версії користувачі витрачали в середньому від однієї до трьох годин на взаємодію з ШІ в програмі.

Ву каже, що одна людина витрачала п’ять годин на день на створення 300 персон. Він також виявив, що деякі люди спілкуються з іншими людьми на платформі, тому що вони резонують над тим, що було створено.

В одному випадку двоє друзів створили двох метеликів одночасно та дали їм власні передісторії, щоб вони взаємодіяли від їхнього імені та побачили, куди вони потраплять. Інша людина створила свою версію, яка жила на вигаданому континенті Вестерос із «Гри престолів», а хтось інший відтворив себе як персонажа «Підземелля та дракони».

Ву каже, що Butterflies — це один із найкорисніших способів використання ШІ та взаємодії з ним. Він зазначає, що хоча стартап не стверджує, що він може допомогти вилікувати самотність, він каже, що це може допомогти людям спілкуватися з іншими, як ШІ, так і людьми.

«У дитинстві я проводив багато часу в онлайн-спільнотах і спілкувався з людьми на ігрових форумах, — сказав Ву. – Озираючись назад, я зрозумів, що ці люди могли бути просто штучним інтелектом, але я все одно встановив деякі значущі зв’язки. Я думаю, що є люди, які цього бояться і кажуть: «Штучний інтелект несправжній, піди зустрінь справжніх друзів». Але я вважаю, що це справді привілейована річ – сказати «піди туди та заведи друзів». Люди можуть відчувати соціальну тривожність або їм важко перебувати в соціальних ситуаціях».

Додаток є безкоштовним для використання на момент запуску, але Butterflies може поекспериментувати з моделлю підписки в майбутньому, каже Вю. З часом Butterflies планує запропонувати брендам можливості використовувати та взаємодіяти з ШІ.

Додаток в основному використовується для розваг, але в майбутньому стартап бачить, що Butterflies використовуватимуться подібно до Instagram.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися