П’ятниця, 24 Травня, 2024

Android 15 змусить додатки стати чорними, навіть якщо ті пручаються

Якщо ви фанат темної теми оформлення на смартфоні, вам сподобається нова можливість Android 15. Android 15 може дозволити вам нав’язати темний режим додаткам, навіть якщо ваші улюблені додатки не мають справжньої темної теми.

Google представив підтримку загальносистемного перемикання темного режиму ще в Android 10. Сьогодні більшість популярних програм мають темну тему, яка слідує за системним перемикачем. Проте все ще є низка додатків, хто не додав темну тему. Завдяки новій функції в майбутньому оновленні Android 15 ви зможете примусово перемкнути ці програми, навіть якщо вони не мають вбудованої темної теми.

В оновленні Android 14 QPR2 Beta 2, випущеному в січні, Google приховав новий перемикач «зробити всі програми темними» в розділі «Налаштування» > «Доступність» > «Колір і рух» . Цей перемикач, який на той час не був видимим за замовчуванням і досі не відображається після останнього оновлення Android 15 Beta 1.2, здається схожим на існуючий перемикач «замінити примусове затемнення», який був у розділі « Налаштування» > Система > Параметри розробника, починаючи з Android 10. Однак «зробити всі програми темними» працює в більшій кількості програм, ніж «замінити примусове затемнення».

Як пояснює Google у своїх документах для розробників, існуюча опція «замінити примусову темну» призначена як функція для розробників, щоб швидко реалізувати темну тему без явного встановлення теми DayNight. Він працює, аналізуючи кожне подання програми зі світлою темою та автоматично застосовує темну тему, перш ніж вона буде відображена на екрані. Однак програми повинні підключитися до Force Dark.

Хоча багато програм не відмовляються від «перевизначення примусового затемнення», є деякі, які це роблять, що залишає «інверсію кольорів» у розділі «Налаштування» > «Доступність» > «Колір і рух» як єдину опцію для користувача, щоб примусово затемнювати програми. Однак увімкнення інверсії кольорів інвертує всі кольори на екрані, що може зіпсувати такі речі, як фотографії та значки програм.

Новий перемикач «зробити всі додатки темними» не псує зображення, оскільки він працює подібно до існуючого перемикача «замінити примусове затемнення», але з деякими додатковими внутрішніми змінами, щоб він впливав на більше додатків. Крім того, перемикач «зробити всі програми темними» розміщено в налаштуваннях спеціальних можливостей, а не в параметрах розробника, тобто його призначено для користувача.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися