Користувачі лякаються свого вигляду при оплаті обличчям і хочуть бути красивими

Фільтри краси запроваджують після численних скарг користувачів, які жаліються, що системи розпізнавання обличчя роблять їх некрасивими

У Китаї – одній з передових країн за цифровими системами оплати – набирає популярність оплата через сканування обличчя. Це зручний спосіб, але користувачам не подобається, як вони виглядають, і вони хочуть бачити у відображенні струнке та красиве обличчя. Тому платіжна платформа Alibaba Alipay не показуватиме істинний вигляд користувача, а додаватиме фільтри краси в реальному часі.

Нова функція запрацює вже наступного тижня, і скористатися нею зможуть всі покупці в магазинах, які оснащені системою сканування обличчя Alipay.

«Ми зробимо так, що ви виглядатимете красивіше навіть, ніж у б’юті-камері, – написали Alipay у своєму акаунті в соцмережі Weibo. – Упевнені, що ви будете задоволені».

Фільтри краси запроваджують після численних скарг користувачів, які жаліються, що системи розпізнавання обличчя роблять їх некрасивими. За опитуванням китайського новинного ресурсу Sina Technology, майже 60% юзерів вважають, що вони виглядають не так красиво в об’єктиві системи оплати, якщо порівнювати з об’єктивом звичайної камери.

У Китаї останнім часом з’явилася суспільна мода на одержимість красою. Це відображається у зростанні популярності додатків для селфі з б’юті-функціями до появи маркетплейсів пластичних хірургів. Вендори смартфонів також намагаються додати відповідні опції у свої апарати. Наприклад, Xiaomi об’єдналася з додатком для селфі Meitu для розробки нових моделей з фокусом на автопортрети.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я