Android 9 отримає розширені функції блокування викликів

Як з’ясував програміст із Sony, майбутня версія цієї ОС дозволить блокувати виклики з різних джерел.

Новітня версія Android дозволить користувачам без інсталяції сторонніх додатків ретельніше контролювати, хто їм телефонує. Програмісти знайшли в коді Android 9 відповідні функції. Користувачам буде доступне на вибір меню опцій.Як з’ясував програміст із Sony, майбутня версія цієї ОС дозволить блокувати виклики з різних джерел. Будуть доступні такі опції:

  • телефонний номер не записаний у контакти
  • телефонний номер прихований (приватний)
  • телефонний номер не має якоїсь інформації для ідентифікації (невідомий, неідентифікований)

Однак скористатися новою можливістю за власним бажанням не вийде – опції будуть доступні, лише якщо їх дозволить мобільний оператор. Окрім цього, блокування не працюватиме при екстреному виклику.

Також відомо, що майбутня Android P отримає вбудовану підтримку сканерів сітківки ока, виріз в екрані, як у iPhone X, запис дзвінків та можливість операторам приховати силу стільникового сигналу.

Android 9, яка поки що не має фінальної назви та носить кодову літеру «P», стане наступним великим апдейтом мобільної ОС Google. Очікується, що офіційно її презентують на конференції Google I/O цього року. Деякі експерти очікують, що це може статися вже в середині цього місяця, приблизно 14 березня – у день «числа пі» (Pi Day). Це буде тестова збірка для розробників. Стабільну версію варто очікувати у другій половині нинішнього року.