П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Як записати файл при помилці «Файл занадто великий для даної файлової системи»

Часто при записі на зовнішні накопичувачі, особливо картки пам’яті чи USB-флешки, можна отримати помилку «Файл занадто великий для даної файлової системи». Вона не зв’язана із кількістю вільного місця – його може бути в кілька разів більше. Вона виникає при спробі записати файл більше 4 ГБ на диск, який відформатований у файловій системі FAT32.

Щоб записати файл на бажаний диск, необхідно його відформатувати у файловій системі, яка дозволяє записувати об’єкти понад 4 ГБ. Це, наприклад, NTFS або exFAT, які підтримуються останніми версіями Windows. Якщо ви плануєте підключати цей диск до комп’ютера з іншою операційною системою або до мобільних чи побутових гаджетів, його потрібно форматувати у файловій системі, яку підтримує пристрій.

Щоб відформатувати знімний диск в іншу файлову систему, відкрийте «Провідник» та клацніть правою кнопкою миші на ньому. Виберіть пункт «Форматувати». У вікні вкажіть потрібну файлову систему та поставте швидкий спосіб форматування, після чого натисніть «Почати».

Після цих дій диск матиме лише одне обмеження на запис файлів – кількість вільного місця.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися