Android Excellence – місце, де Google зібрав найкращі додатки

Зараз у цьому списку доступні 16 програм та стільки ж ігор

Google хоче, щоб ви швидше знаходили якісні програми для її мобільної ОС. Тому в магазині Google Play з’явився новий розділ під назвою Android Excellence. У російськомовній версії маркету вона називається «Вибір редакторів». До неї потраплятимуть додатки, які, на думку адміністраторів, мають найкращий дизайн, технічну продуктивність, локалізацію та оптимізацію.

Excellence

Щодня відвідувати Android Excellence не потрібно – колекція оновлюватиметься щоквартально. Зараз у цьому списку доступні 16 програм та стільки ж ігор. Ось добірка найкращих додатків:

Та ігри:

Apple пізніше цього року планує запустити аналог Android Excellence на iOS 11. Для цього компанія суттєво змінила дизайн свого App Store. Розділ з добіркою програм від редакторів магазину називатиметься Editorial Content («Редакторський контент»). При цьому окрім ігор та програм у ньому міститимуться інші матеріали, наприклад, добірки порад, рекомендації для умільців працювати руками тощо. А ще в цьому розділі з’являтимуться історії, які розповідатимуть самі розробники додатків про себе та свої утиліти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я