Android-ігри цього тижня: Simon’s Cat, королівська битва, бокс та інші іграшки

Цього тижня в нашій добірці досить різношерсті ігри. Ми почнемо нашу подорож з похмурої гри класу survival horror, де потрібно ховатися від маніяків. Пограємо в цікаві аналоги PUBG та Counter-Strike. Познайомимось з боксерським симулятором, де треба прокачувати персонажа. А наостанок постріляємо по кульках разом із Simon’s Cat.

Identity V
Це гра класу survival horror (дослівний переклад з англ. — «виживання серед жаху»). Головний герой гри Орфеус втратив пам’ять і тепер працює приватним детективом, який шукає зниклих людей. Він отримує дивного листа від одного зі своїх замовників, який шукає доньку.

Сюжет розгортається в старому похмурому будинку. У грі потрібно керувати різними персонажами, ховатися від жахливих маніяків, розгадувати загадки та таке інше.

Цікавим гру робить не тільки гемплей, але й графіка – усі персонажі виглядають трохи ляльковими.

The Last Stand: Battle Royale 
Гра на кшталт PUBG Mobile з видом зверху. Раптом ви ще не грали в PUBG, раджу це зробити. Ці обидві гри відносяться до жанру «королівська битва». Тобто на локацію висаджується група гравців у режимі реального часу, потрібно швидко знайти зброю та спорядження і відстріляти усіх супостатів. Хто вижив – той молодець.

У Last Stand багато відмінностей від PUBG, мабуть, найбільша полягає в тому, що на арені всього 16 гравців, а не 100. Тобто на кожен матч витрачається менше часу, що, на мій погляд, є плюсом. У PUBG мене трохи втомлюють останні хвилини гри, коли всі ховаються і чекають, поки зона зменшиться до мінімуму.

Графіка в грі мультяшна. Загалом це вже давно стало трендом, коли якась гра стає популярною, то в неї з’являються клони з мультяшною графікою.

Boxing Star
Як зрозуміло з назви, це черговий симулятор боксу, але досить цікавий. Ви не просто лупцюєте супротивників, піднімаючись рейтингом. У грі треба прокачувати свого персонажа. За виграш ви отримуєте бали та монети, які можна конвертувати в прокачку вмінь та екіпіровку.

Цікавий момент. У Boxing Star присутня реклама, і є штрафи, якщо її не дивитись. Наприклад, я завалив супротивника, на екрані з’явилась реклама, яку я закрив… і мені зарахували поразку :) Нагадує перший сезон «Чорного дзеркала», чи не так?

Та, незважаючи на такі незручності, гра мені сподобалась саме тим, що можна розвивати свого персонажа, є гілка здібностей, як у RPG-іграх. Атмосферу гри доповнює фоновий репчик.

Guns of Boom
Стрілялка на кшталт Counter-Strike. Один із величезних плюсів гри в тому, що гравця відразу кидають у бій. Управління вкрай просте, тому що є опція автовогню. Тобто достатньо крутитися по сторонах, а як тільки націлитесь на супротивника, то відразу відкриється вогонь. Як і в Counter-Strike та інших іграх такого класу, є кілька типів зброї, яку можна купляти та прокачувати.

У грі присутні дві команди по 4-5 гравців, котрі стріляють один в одного хвилин 5, поки не досягнуть 500 балів. Сервер автоматично підбирає гравців одного рівня. Гра дуже динамічна.

Simon’s Cat – Pop Time
Ну і наостанок давайте пограємо в щось миле і нестрашне. Ця проста гра в стилі «стріляй по кульках», щось на кшталт Zuma. Але в ній є сюжет і присутній Simon’s Cat – це вреднюче, але кумедне створіння.

Потрібно проходити рівні, збивати всі кульки та рятувати тваринок від дідугана з якоюсь незрозумілою зброєю. У грі сотні рівнів та багато веселих коротких анімашок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я