Android може стати десктопною ОС

Компанія Google уже давно прагне закріпитися в сегменті ноутбуків та настільних комп’ютерів, але її операційна система Chrome OS не стала особливо популярною. У Wall Street Journal дізналися, що тепер компанія хоче перенести на десктоп Android.

Google збирається вже в 2017 році випустити нову, єдину для мобільних і настільних комп’ютерів версію Android, яка вбере в себе Chrome OS. Демонстрація ранньої версії нового продукту запланована на конференцію Google I / O 2016.

Пошуковий гігант планує працювати з виробниками комп’ютерів, щоб ті випускали ноутбуки з Android. Однією з головних особливостей нової ОС стане поява Google Play Store на настільних ПК. Наявні нині хромбуки (ноутбуки з Chrome OS) змінять свою назву.

У відповідь на чутки у Google стверджують, що від Chome OS відмовлятися не планується. Нещодавно призначений голова за напрямками Android і Chrome Хіроші Локхеймер (Хіроші Lockheimer) повідомив у своєму Twitter-акаунті, що зараз на ринку вже є велика кількість хромбуків, він навіть прикупив кілька для своїх дітей. Ці пристрої популярні в баатьох навчальних закладах і часто приваблюють кінцевого користувача невисокою ціною: