Вівторок, 28 Травня, 2024

Чому повільно заряджається смартфон

Трапляється, що смартфон починає заряджатися занадто повільно – замість 1-2 годин він потребує щонайменше вдвічі більше. Причин для цього існує багато, і ось кілька найбільш розповсюджених.

1. Несправний кабель USB

Перш ніж йти купувати новий акумулятор, перевірте кабель на наявність пошкоджень. USB-кабелю приділяють небагато уваги, але від його стану залежить, скільки струму може пройти крізь нього від зарядного пристрою до телефона.

Перевірте, чи немає на вашому кабелі місць, де порвалося захисне покриття. Спробуйте зарядити за допомогою цього ж кабелю інший пристрій. Якщо все працює справно, переходьте до наступного пункту, якщо ні –  замініть USB-кабель.

Оминайте кабелі маловідомих виробників – вони можуть мати великий опір і не пропускатимуть достатню кількість струму. Цілком реальна ситуація, коли кабель із комплекту вашого мобільника пропускає 1,5-1,8 А, а щойно придбаний USB-кабель може обмежитись 0,2 А.

2. Слабкий зарядний пристрій

Для зменшення часу намагайтеся заряджати смартфон не за допомогою комп’ютера або ноутбука, адже передача енергії подібним чином відбувається дуже повільно. USB 2.0 передає до 2,5 Вт, USB 3.0 – до 4,5 Вт. Деякі телефони, наприклад, Lenovo P780, вимагають 2 А зарядного струму. Якщо їм цього не дати, вони обмежать споживання на рівні 0,6 А.

3. Несправний адаптер

Оцініть адаптер живлення на наявність зовнішніх пошкоджень. Якщо ж ніяких проблем виявлено не було, перевірте параметри адаптера: струмом в 1 А девайс заряджатиметься повільніше, ніж при 1,5-2 А.

4. Акумулятор вийшов з ладу

Тривалість життя акумулятора дуже обмежена: уже за 1-2 роки девайс може почати раптово вимикатися. Бувають випадки, що акумулятор розряджається швидше, ніж заряджається малопотужним зарядним пристроєм. Відновити батарею неможливо, і єдиним рішенням є її заміна.

5. Проблема у вас

Намагайтеся не використовувати пристрій під час заряджання, адже екран та процесор мобільника потребують певної енергії, яка б могла піти в акумулятор. При такому режимі телефон може дуже нагріватися, і можна перегріти акумулятор – це скоротить термін його служби.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися