Вівторок, 23 Липня, 2024

Android підвищує мінімальний рівень потужності зарядки, щоб вона вважалася швидкою

Android вважає, що будь-який зарядний пристрій, який забезпечує принаймні 7,5 Вт потужності, є швидким. Але уже скоро такі зарядні пристрої опиняться в категорії повільних. Android підвищує мінімальний рівень потужності, щоб зарядка отримала значок швидкої.

Android відображає невелике повідомлення внизу екрана блокування, коли виявлено швидкий зарядний пристрій. Проблема полягає в тому, що Android вважає будь-який зарядний пристрій, який забезпечує принаймні 7,5 Вт потужності, «швидким». Через це важко визначити, чи зарядний пристрій — скажімо, громадська зарядна станція в аеропорту чи USB-порт ноутбука — справді швидко заряджає ваш телефон.

Google намагається вирішити цю проблему в майбутньому оновленні Android 15, змінивши поріг, який визначає, чи зарядний пристрій оцінюється як швидкий.

Наразі Android досить просто визначає, чи є зарядний пристрій «повільним», «нормальним» чи «швидким». Якщо потужність (яка визначається множенням струму на напругу), що подається на телефон, нижча за 5 Вт, зарядний пристрій вважається «повільним», а на екрані блокування відображається повідомлення «заряджається повільно». Якщо потужність перевищує 7,5 Вт, це вважається «швидким», а замість нього відображається повідомлення «швидке заряджання». Якщо потужність становить від 5 до 7,5 Вт, то зарядний пристрій розглядається як «нормальний», а на екрані блокування просто повідомляється, що телефон «заряджається».

Google хоче збільшити поріг швидкої зарядки з 7,5 Вт до 20 Вт.

Однак Android ще не використовує цей вищий поріг. Цілком ймовірно, що в майбутній бета-версії Android 15 Google оновить BatteryStatus, таким чином змінюючи поріг, який використовується для визначення часу показу тексту «швидке заряджання» на екрані блокування.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися