Вівторок, 23 Липня, 2024

Android поче вимагати віблиток пальця чи обличчя для інсталяції додатків

Google розглядає можливість додавання автентифікації під час спроби встановити додаток поза межами магазину Google Play. Прихований код, знайдений в останній програмі Google Play, свідчить про те, що це попередження потребуватиме біометричної або PIN-автентифікації.

Відповідно до демонтажу APK додатку Google Play, здійсненого детективом коду AssembleDebug, позначки неактивних функцій у Play Store версії 41.4.19, здається, вказують на те, що Google може врешті-решт запустити біометрію для перевірки додатків, завантажених поза межами його магазину.

Функція працюватиме, вимагаючи PIN-код або біометричну автентифікацію перед встановленням з файлу APK, який Google Play Protect раніше не сканував. Ця форма перевірки також буде активована під час спроби оновити наявну програму за допомогою APK.

Наразі ця функція не працює, але той факт, що AssembleDebug зміг активувати її після певних маніпуляцій, свідчить про те, що вона може стати доступною досить скоро.

Оскільки Google Play Protect зараз працює, з’являється попередження про сканування файлу .apk, який ви намагаєтеся завантажити, за умови, що система раніше не зустрічала та не сканувала цей файл .apk. Це попередження можна легко відхилити за допомогою кнопки «Все одно встановити», але коли ця нова функція запрацює, вам потрібно буде підтвердити право власності на пристрій за допомогою біометричних даних або пароля блокування екрана, щоб «Установити програму без сканування».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися