Android скоро отримає «Розумне перенаправлення» для більшої зручності смартфонів з двома SIM

У Google не кажуть, чи потрібно стільниковим операторам вносити зміни у свої мережі для підтримки нової опції.

У майбутніх версіях після Android 10 може з’явитися функція, яка зробить смартфони з двома SIM-картами зручніше. Це опція передачі дзвінків між SIM. Вона буде особливо корисною із розвитком вбудованих SIM-карток – eSIM.

Сучасні смартфони мають лише один радіомодуль, який почергово обслуговує обидві SIM. Однак при телефонному дзвінку радіомодуль повністю зайнятий однією SIM, а інша опиняється поза зоною доступу мережі. Функція «Розумне перенаправлення» дозволить автоматично транслювати дзвінки з недоступного номера на робочий.

Експерти порталу XDA, які знайшли відповідний код у прошивці Android, кажуть, що нова можливість також буде корисною, коли одна із SIM-карт втрачає сигнал через погане покриття. Також опція працюватиме лише за наявності двох SIM і коли одна з них приймає сигнал для дзвінків.

У Google не кажуть, чи потрібно стільниковим операторам вносити зміни у свої мережі для підтримки нової опції. Однак деякі експерти переконані, що ця функція повинна мати підтримку операторів. Інакше смартфон не має можливості дізнатися, що на SIM-карту поза зоною обслуговування мережі надійшов дзвінок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я