Неділя, 3 Грудня, 2023

Android-смартфон перетворили на iPhone, встановивши iOS 14 – не перевірено

Група невідомих ентузіастів опублікувала пост, в якому обіцяє надати інструкцію з перетворення смартфонів Android на iPhone шляхом встановлення на них мобільної ОС iOS 14. В якості доказів власних слів вони навели кілька фотографій Google Pixel 4 з інтерфейсом iOS. Скоро вони також мають надати відео роботи цього Android-телефона під управлінням ОС Apple.

Вивчення внутрішньої структури ядра операційної системи Apple підштовхнуло ентузіастів написати Swift-компілятор на JavaFX. Через два тижні вони отримали компілятор, а нині йде робота над кекстами для Pixel 4 – так називаються драйвери в світі Apple.

Ядро операційної системи Darwin виявилося взаємозамінним. У цьому можна впевнитися, порівнявши прошивки iPhone 7, 8, SE 2020, які мають однакову прошивку попри відмінні апаратні компоненти.

Через приблизно чотири місяці роботи ентузіастам вдалося створити порт iOS на платформу Android.

Тестовий Pixel 4 сприймається серверами Apple як iPhone XS Max. В цілому, кажуть розробники порт працює, хоча є невеликі баги.

Інструкцію з установки iOS на Pixel 4 автори обіцяють випустити коли будуть готові кексти. Деякі з цих драйверів ще недостатньо стабільні. Після цього вони також створять інструкцію для установки iOS на інші смартфони Android.

Невелика кількість доказів працездатності iOS на Pixel 4 та анонімність можуть бути викликані побоюванням протидії Apple. Минулого року іншій групі ентузіастів з компанії Corellium вдалося запустити Android на iPhone. В експерименті брали участь iPhone 7 та iPhone 7 Plus.

Фахівці Corellium також створили додаток для запуску  iOS у віртуальній машині. Це дозволяло користуватися цією ОС та її додатками без необхідності мати iPhone. Apple майже одразу подала на них позов за порушення прав на інтелектуальну власність.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися