Неділя, 25 Лютого, 2024

iPhone 13 будуть в дефіциті, попереджає Apple

Apple останній рік вдавалося уникати наслідків глобального дефіциту чипів. Поки іншим вендорам доводилося скасовувати моделі або підвищувати ціни, виробництво iPhone йшло без перебоїв. Однак, у компанії можуть завершуватися її запаси. Apple попередила, що глобальний дефіцит чипів почне впливати на виробництво iPhone.

Топ-менеджери Apple повідомили інвесторам, що дефіцит мікросхем може знизити продажі продукції на $3 млрд. В четвертому кварталі прогнози зростання будуть нижче 36,4%, які компанія продемонструвала в третьому кварталі.

У Apple попередили, що хоча дефіцит чипів в третьому кварталі виявився не таким суттєвим, як очікувалося, він може значно поглибитися в четвертому кварталі, вплинувши на виробництво iPhone.

Тім Кук розповів, що дефіцитними є чипи, що виготовляються за старими технологіями, але вони потрібні для виготовлення iPhone.

Ми маємо певний дефіцит, – сказав Кук. – Вимога була такою великою і поза нашими прогнозами, що важко скласти увесь набір частин в обмежений час”.

Аналітик Анжело Зіно із компанії CFRA вважає, що Apple може закуповувати на склад деталі для наступних смартфонів. “Apple захоче стільки чипів, скільки зможе отримати, – каже він. – Але коли ви подивитеся це на сучасні умови поставок, Apple опиниться у більш складному становищі, щоб задовольнити попит”.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися