П’ятниця, 21 Червня, 2024

Анонс і перший тизер Warhammer Underworlds: Online

Команда Steel Sky Productions анонсувала покрокову стратегію Warhammer Underworlds: Online, розроблену за мотивами однойменної настільної гри від Games Workshop.

Геймплей стратегії, як і настільної гри, будується на картах і кидках кубика, з допомогою яких потрібно керувати невеликим загоном воїнів. За рахунок скорочення кількості юнітів розробникам вдалося підвищити динамічність геймплею в порівнянні з Age of Sigmar, а різноманітніша колода розширює число доступних тактик і способів проходження. Відбуватися все буде в похмурому місті Шейдспайр і його підземних катакомбах.

Перед кожним матчем гравець може налаштувати свою колоду. Вона включає стандартні карти дій і здібностей, а також цільові карти, з якими можна пройти рівень не тільки за рахунок повного знищення противника.

У ранньому доступі Steam Warhammer Underworlds з’явиться вже до кінця року. Спочатку представлять тільки два загони для гри Чемпіонів сталевого серця і Банду хаосу, інші – в міру розробки.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися