Xiaomi потрапила в Книгу рекордів Гіннеса, і смартфони ні до чого

До речі, за словами керівного директора індійського підрозділу Xiaomi Ману Кумара Джаїна, компанія ніколи не випустить телефон за $699 чи вище.

У компанії Xiaomi з’явилося історичне досягнення, яке зафіксували у Книзі рекордів Гіннесса. Смартфони цього виробника тут ні до чого, хоча вони й зробили його третім у світі. Приводом для рекорду стала мозаїка.

Індійський підрозділ Xiaomi створив перед своїм новим офісом у місті Бангалор найбільшу у світі світлову мозаїку. Саме це досягнення зафіксували представники Книги рекордів Гіннеса. Для формування впізнаваного логотипа компанії Mi використовувалися 9690 ламп двох кольорів (білого й оранжевого).

До речі, за словами керівного директора індійського підрозділу Xiaomi Ману Кумара Джаїна, компанія ніколи не випустить телефон за $699 чи вище. Топ-менеджер говорить, що сьогодні просто не існує такої технології, яку можна вбудувати в смартфон компанії та виставити ціну вище цієї позначки.

Однак експерти кажуть, що в майбутньому компанії доведеться піднімати ціни на свої телефони через зростання цін на компоненти. Збільшити вартість мобільників також може нова технологія, без якої назвати смартфон сучасним уже не вийде. Поки що Xiaomi вдається пропонувати користувачам свіжі чіпсети від Qualcomm та ємнісні батареї без суттєвого зростання ціни телефонів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я