Неділя, 19 Травня, 2024

Анонсували гру про Гаррі Поттера з доповненою реальністю

Фанати історії про чаклунський світ Гаррі Поттера зможуть цього року буквально поринути в нього. Компанія Niantic – розробник ігор на основі доповненої реальності – показала перший трейлер гри Harry Potter: Wizards Unite. Вона дозволить гравцям вивчати реальний світ, чаклувати та насилати заклинання, вирішувати загадки та взаємодіяти з персонажами всесвіту Гаррі Поттера.

Студія Niantic є автором Pokemon Go, яка в 2016 році сколихнула світ, вивівши десятки тисяч людей на вулиці. Вона виявилася настільки популярною, що навіть українське МВС випустило пам’ятку для користувачів Pokemon Go, яка пояснює основні загрози під час гри та дає рекомендації для їхнього уникнення. А за 811 днів із часу запуску цієї гри її користувачі витратили в ній більше 2 млрд доларів. Свій перший мільярд Pokemon Go отримала лише за 302 дні. Експерти пояснюють це одним з найкрутіших стартів в історії мобільних ігор – гра про монстрів принесла майже $400 млн за перші два місяці. Забавка на основі доповненої реальності за фінансами поступається лише двом проектам.

Дата випуску гри по мотивам Гаррі Поттера поки не призначена. Однак офіційний сайт вже спонукає зацікавлених записатися. «Міністерство шукає магів та відьом, які, закотивши рукави, врятують магічний світ від неспокою», – йдеться на офіційній сторінці гри.

За сюжетом Harry Potter: Wizards Unite на чарівників обрушилася біда, через яку артефакти, істоти, люди і навіть спогади з магічного світу стали з’являтися в світі простих людей, яких ще називають маглами. Гравці повинні шукати такі об’єкти і повертати їх на свої місця. Чарівні предмети розташовуватимуться в різних місцях реального світу, що нагадує геймплей Pokemon Go. За успішне повернення артефактів гравцям даватимуть енергію для заклинань, яка потрібна їм для продовження пошуків.

В режимі доповненої реальності можна буде поглянути на деякі місця з всесвіту «Гаррі Поттера». Серед них – магазин чарівних паличок Олівандера. Гравці також зможуть об’єднуватися і битися з пожирачами смерті, дементорами та іншими ворогами.

У Google Play вже можна оформити попередню реєстрацію на гру. Проект також має стати доступним на iOS.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися