Pokemon GO виявився третьою найприбутковішою мобільною грою

Гра Pokemon Go стала претендентом на найкращу гру 2018 року за версією нагороди Google Play Awards

За 811 днів із часу запуску гри Pokemon GO її користувачі витратили в ній більше 2 млрд доларів. Забавка на основі доповненої реальності за фінансами поступається лише двом проектам.

Для досягнення двох мільярдів Pokemon GO знадобилося 811 днів, що, приміром, швидше, ніж у випадку Clash Royale, якій знадобилося 887 днів. Свій перший мільярд Pokemon Go отримала лише за 302 дні. Експерти пояснюють це одним з найкрутіших стартів в історії мобільних ігор – гра про монстрів принесла майже $400 млн за перші два місяці. Наприклад, інша «гаряча» забавка Fortnite, яку називають культовою подією, за перші два місяці принесла лише $50 млн.

Гра Pokemon Go стала претендентом на найкращу гру 2018 року за версією нагороди Google Play Awards. Її популярність на момент запуску була настільки високою, що нею зацікавилося навіть українське МВС. Поліцейські опублікували пам’ятку для користувачів Pokemon Go, яка пояснює основні загрози під час гри та дає рекомендації для їхнього уникнення. Гра Pokemon Go вийшла 6 липня 2016 року та охопила величезну кількість власників мобільників у всьому світі. Pokemon Go за тиждень зібрала аудиторію, як у Twitter. Існують чутки, що ідея цієї забавки з’явилася як прикол на День дурня.

Якщо говорити про популярність Pokemon Go на даний момент, лідерами є США, Бразилія, Індія, Мексика, Індонезія. Якщо розглядати найбільш щедрих гравців, то лідерами будуть Японія, США, Німеччина, Великобританія і Австралія, а на частку перших двох припадає 61% всіх грошових вкладень у грі.