Середа, 24 Липня, 2024

Apple AirPods 3 можуть вийти найближчим часом: що про них відомо

Компанія Apple може бути на завершальному етапі підготовки до випуску своїх нових бездротових навушників AirPods 3. Офіційної інформації про новинку традиційно небагато, але про неї існує багато витоків. Наприклад, за попередньою інформацією, AirPods 3 отримають деякі функції AirPods Pro, включаючи просторове аудіо, коротку ніжку, змінні насадки, компактний зарядний чохол. Ось, що ще про них відомо.

У AirPods будуть короткі ніжки як у AirPods Pro, але на відміну від останніх, вони стануть сенсорними.

Загалом дизайн AirPods 3 буде схожим на AirPods Pro, однак деяких функцій не буде, наприклад, активне заглушення шуму. Під питанням також залишається наявність функції звукової прозорості.

Який звук очікувати від AirPods 3 достеменно невідомо, однак точно можна чекати поліпшення порівняно зі звучанням першого покоління AirPods. У нових навушників використовуватиметься чип як у AirPods Pro, тому деякі аналітики припускають, що якість звуку буде схожою.

Автономність майбутніх навушників залишиться на рівні другого покоління AirPods – приблизно п’ять годин роботи на одному заряді.

Підписуйтесь на наш Telegram.

Apple ще не оголосила дату запуску нових AirPods. Попередні AirPods Pro та AirPods Max представили не на презентаціях, а в прес-релізах, тому з AirPods 3 компанія може вчинити так само. Однак уже скоро конференція Apple WWDC і деякі експерти сподіваються, що компанія презентує нові навушники на ній. Хоче на ній можуть представити навушники дочірнього бренду компанії Beats Studio Buds.

За існуючою інформацію, вартість AirPods 3 на момент презентації складе $159 – таку ж ціну мають AirPods. Однак невідомо, чи буде комплектація за $199 із зарядним чохлом, чи він входитиме у базовий комплект.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися