Apple буде по-новому заряджати MacBook, щоб збільшити ресурс акумулятора

Подібну систему заряджання компанія вже запровадила в iPhone

Користувачі ноутбуків MacBook після оновлення до macOS Catalina 10.15.5 можуть сподіватися на подовження ресурсу батареї. Apple додала нову функцію Battery Health Management, яка по-новому заряджає акумулятор. Опція доступна лише на гаджетах з портами Thunderbolt 3.

Новий підхід повинен сповільнити хімічну деградацію акумуляторів MacBook. Для цього система аналізує температуру батареї з часом та шаблон її використання. Статистика заряджання буде зберігатися локально на MacBook, якщо користувач не згодився ділитися нею з Apple.

Наприклад, комп’ютер може бути більшість часу підключеним до розетки з повністю зарядженою батареєю. У цьому разі Battery Health Management не буде поповнювати заряд до 100%. Це відомий спосіб продовження ресурсу літій-іонних акумуляторів. Найкраща опція – обмежувати максимальний заряд до 80%.

Користувач може вимкнути інтелектуальний підхід до заряджання батареї. Для цього в секції економії енергії в налаштуваннях необхідно вимкнути Battery Health Management.

Подібну систему заряджання компанія вже запровадила в iPhone, вбудувавши її в iOS 13. В iOS 13 заряджання iPhone автоматично призупиняється при досягненні 80%. Далі телефон аналізує звички користувача і намагається вгадати момент, коли девайс відключать від заряджання. У цей час апарат намагатиметься дозарядитися до 100%.