Субота, 13 Липня, 2024

Apple буде по-новому заряджати MacBook, щоб збільшити ресурс акумулятора

Користувачі ноутбуків MacBook після оновлення до macOS Catalina 10.15.5 можуть сподіватися на подовження ресурсу батареї. Apple додала нову функцію Battery Health Management, яка по-новому заряджає акумулятор. Опція доступна лише на гаджетах з портами Thunderbolt 3.

Новий підхід повинен сповільнити хімічну деградацію акумуляторів MacBook. Для цього система аналізує температуру батареї з часом та шаблон її використання. Статистика заряджання буде зберігатися локально на MacBook, якщо користувач не згодився ділитися нею з Apple.

Наприклад, комп’ютер може бути більшість часу підключеним до розетки з повністю зарядженою батареєю. У цьому разі Battery Health Management не буде поповнювати заряд до 100%. Це відомий спосіб продовження ресурсу літій-іонних акумуляторів. Найкраща опція – обмежувати максимальний заряд до 80%.

Користувач може вимкнути інтелектуальний підхід до заряджання батареї. Для цього в секції економії енергії в налаштуваннях необхідно вимкнути Battery Health Management.

Подібну систему заряджання компанія вже запровадила в iPhone, вбудувавши її в iOS 13. В iOS 13 заряджання iPhone автоматично призупиняється при досягненні 80%. Далі телефон аналізує звички користувача і намагається вгадати момент, коли девайс відключать від заряджання. У цей час апарат намагатиметься дозарядитися до 100%.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися