Вівторок, 18 Червня, 2024

Apple готується запустити свій телевізор на Android – чутки

Після багатьох років чуток Apple TV+ може нарешті запуститися на платформах Android. Але поки що єдиним доказом прогресу у цій ініціативі є список вакансій.

Програма Apple TV необхідна для перегляду Apple TV+ і придбаного мультимедійного контенту iTunes, але вона ніколи не була випущена в Google Play для смартфонів Android. Незважаючи на те, що Apple є конкурентом платформи Google, Apple представила такі послуги, як Apple Music для Android, а Apple TV уже є на смарт-телевізорах , тому смартфони не є великим стрибком.

У списку вакансій, який вперше виявив Bloomberg, шукають старшого інженера Android, щоб допомогти створити програму, якою користуються мільйони людей для перегляду та знайомства з телебаченням і спортом. Список вакансій було опубліковано 25 травня.

В описі посади чітко вказується на співпрацю з командою Apple TV App, яка керує програмою на платформах Apple, Windows і Android. Посилання на Android у цьому випадку може натякати на програми, створені для Android TV, але чутки вказують на зацікавленість Apple у програмі Apple TV для смартфонів Android принаймні з 2022 року .

У міру того, як Apple TV+ набирає все більше контенту і популярності, здається очевидним, що Apple хотіла б, щоб ця послуга була доступна не лише на iPhone, Mac і Apple TV. Послуга доступна на деяких приставках кабельного телебачення, телевізорах Roku, Samsung, Android TV та ігрових приставках. Однак ці групи бліднуть у порівнянні з домінуючою платформою смартфонів Android.

Кандидатам потрібен ступінь бакалавра з CS/CE/EE або суміжної технічної галузі та досвід розробки з використанням Java або Kotlin. Діапазон зарплат становить від 131 500 до 243 300 доларів.

Однією зі слабких сторін Apple, коли вона намагається звернути увагу на користувачів Android, є відсутність корисного комплекту. Базовий рівень Apple One включає Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade та iCloud сховище . На пристроях Android доступна лише Apple Music.

Було б набагато привабливішим варіантом, якби Apple могла запустити орієнтований на Android пакет Apple Music і Apple TV+ разом із додатком Apple TV. З будь-якої причини компанія, схоже, не бажає йти на компроміс із користувачами, які не бажають купувати iPhone за повний досвід.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися