Apple каже, що не знижує характеристики Face ID, аби випустити достатньо iPhone X

За інформацією видання, ситуація є настільки стислою, що в Apple вирішили навіть погіршити характеристики одного з головних компонентів – модуля Face ID

Деякі ЗМІ, цитуючи видання Bloomberg, учора поширили інформацію, що Apple не встигає випустити потрібну кількість свого флагманського смартфона. За інформацією видання, ситуація є настільки напруженою, що в Apple вирішили навіть погіршити характеристики одного з головних компонентів – модуля Face ID. Однак представники компанії заявили, що це неправда.

Face ID

Face ID – це система розпізнавання обличчя. Вона будує тривимірну модель, яку можна потім використовувати для ідентифікації власника або в анімованих емотиконах.

У Bloomberg стверджували, що постачальники Apple не змогли повністю підготуватися, щоб налагодити випуск модулів розпізнавання обличчя у потрібній кількості. Мова йде про проектор цяток, які система проектує на обличчя. Це компонент, який використовує виготовлені з дуже високою точністю деталі.

За інформацією Bloomberg, лише 20% таких проекційних модулів були придатні до використання. Через низький вихід придатних елементів виробники повинні були б суттєво сповільнити свої конвеєри. Однак в Apple, пише видання, вибрали інший вихід – пом’якшити деякі характеристики системи розпізнавання.

В Apple спростовують таку інформацію. «Захоплення користувачів iPhone X та Face ID було надзвичайним, і ми не можемо дочекатися, коли споживачі зможуть взяти гаджети в руки, починаючи від п’ятниці 3 листопада, – відповіла компанія у своєму листі. – Face ID є потужною та надійною системою аутентифікації, яку неймовірно легко та інтуїтивно використовувати. Якість і точність системи розпізнавання не змінилася. Вона продовжує давати ймовірність 1 до мільйона, що хтось сторонній розблокує ваш iPhone через Face ID. Заява Bloomberg про те, що Apple знизила точність характеристик системи розпізнанвання, повністю неправдива, і ми очікуємо, що вона стане новим «золотим» стандартом аутентифікації за обличчям».