Windows дозволить переносити додатки з налаштуваннями на новий ПК

Microsoft представила нову функцію Restore Apps на своїй конференції Build для розробників. Ця функція перемістить не лише ваші особисті дані на новий комп’ютер (це вже можна зробити через OneDrive), але й ваші програми. Крім того, вона перенесе налаштування, які ви також застосували до інтерфейсу ОС

Налаштування комп’ютера після свіжого встановлення Windows 11 стане дещо простішим. Кількома кліками мишки можна буде отримати свої додатки відразу з їхніми налаштуваннями. Однак у цієї функції є кілька суттєвих обмежень у роботі.

Microsoft представила нову функцію Restore Apps на своїй конференції Build для розробників. Ця функція перемістить не лише ваші особисті дані на новий комп’ютер (це вже можна зробити через OneDrive), але й ваші програми. Крім того, вона перенесе налаштування, які ви також застосували до інтерфейсу ОС, наприклад, значки та макет робочого столу або програми, які ви закріпили на панелі завдань.

По суті, це означає, що ви можете запустити нову інсталяцію Windows 11 і незабаром отримати на ній такий же вигляд та налаштування, які мала ваша стара система, з мінімумом клопоту та зусиль.

Однак досить традиційно для подібних функцій є обмеження, пов’язані із бажанням корпорації контролювати користувача. Тому для роботи Restore Apps потрібно буде ввійти в обліковий запис Microsoft (не плутайте з локальним обліковим записом на ПК). Також функція сумісна лише з тими програмами, які були встановлені з Microsoft Store.

Restore Apps незабаром стане доступною для тестувальників. Пройде ще кілька місяців, перш, ніж ця функція потрапить до публічного фінального релізу ОС.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я