Apple, можливо, запропонує не купувати iPhone 15, а брати його в оренду

Умови програми оренди iPhone відрізнятимуться від поточної програми iPhone Upgrade Program

Повідомляється, що вже цього вересня айфон не обов’язково буде купувати. Apple продовжує працювати над сервісом передплати на iPhone. Цей сервіс мав з’явитися ще у вересні 2022 року разом з iPhone 14, але компанія не встигла. Утім, згідно з новим звітом аналітика Марка Гурмана з Bloomberg, Apple не відмовилася від проєкту.

Зараз Гурман каже, що програма, яка була запланована «дебютувати в 2022 або 2023 роках», все ще знаходиться в роботі в Apple і «врешті-решт повинна з’явитися». Хоча є небагато деталей про те, як працюватиме програма, Гурман раніше описав послугу оренди апаратного забезпечення, яка дозволяє орендувати iPhone за фіксовану плату, а не купувати його з оплатою усієї суми.

Відповідно до останнього звіту, програма підписки на iPhone є однією з кількох відкладених фінансових послуг, включаючи «Купити зараз, платити пізніше» (Apple Pay Later) та ощадний рахунок Apple Cash, про які було оголошено минулого року.

Повідомляється, що у Apple є проблеми, пов’язані з планом створити «фінансову систему наступного покоління». Ініціатива, яка отримала назву Project Breakout, дозволить Apple обробляти всі аспекти фінансової угоди, включаючи «розрахунки відсотків, винагороди, кредитні перевірки, схвалення та історію транзакцій».

Проте є ознаки того, що проект рухається вперед. Apple Pay Later, про яку було оголошено на WWDC у червні, розширила своє внутрішнє тестування та очікується, що з’явиться «у березні або квітні». Гурман не надає часових рамок появи послуги підписки на iPhone, але, ймовірно, вона супроводжуватиме випуск iPhone у вересні.

Умови програми оренди iPhone відрізнятимуться від поточної програми iPhone Upgrade Program. Остання представляє собою розстрочку в оплаті за телефон з можливістю здати девайс в трейд-ін через 12 місяців. У будь-якому випадку в програмі iPhone Upgrade Program користувач залишається власником телефону. У програмі оренди iPhone юзер може не бути володарем девайсу, а буде лише його тимчасовим користувачем.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я