Середа, 22 Травня, 2024

Xiaomi хоче ввійти в топ-5 світових автовиробників

Виробник смартфонів Xiaomi вирішив кинути великі сили в автомобільний бізнес. Засновник і генеральний директор компанії Лей Цзюнь приділяє половину свого часу та зусиль автомобільному підрозділу компанії. Китайська фірма впевнена у своєму новому напрямі, оскільки її генеральний директор нещодавно оголосив про амбітну мету: Xiaomi Auto має потрапити до п’ятірки найкращих виробників автомобілів у світі.

В інтерв’ю Лей Цзюнь сказав, що Xiaomi Auto прагне стати одним із п’ятірки провідних виробників автомобілів у світі протягом наступних 15-20 років. Він підкреслив, що повний контроль Xiaomi над Xiaomi Auto є результатом використання ресурсів, доступних у всій компанії. Велика кількість офлайн-магазинів фірми в Китаї значною мірою сприяє маркетингу Xiaomi Auto.

Виконавчий директор визнає, що Xiaomi відстає від конкурентів у Китаї приблизно на 6-7 років і планує випустити свій перший автомобіль до 2024 року. Лей Цзюнь підкреслив, що потужний досвід Xiaomi в області програмного забезпечення та досвіду користувачів дозволить їй швидко скоротити розрив в автомобільній промисловості. За його словами, програмна складова процесу розробки останнім часом стала більш актуальною.

Зараз в автомобільній промисловості домінують такі гучні імена, як Volkswagen, Toyota, Mercedes і Ford. Для Xiaomi може бути нелегко перевершити визнаних гігантів галузі, однак такі компанії, як Tesla, показали, що це можна зробити.

Минулого року Xiaomi Auto вдалося отримати 439 мільйонів доларів інвестицій і компанія додала понад 2300 співробітників у галузі науково-дослідних робіт. Крім того, нещодавні звіти показали, що команда Xiaomi працює над тим, щоб розпочати масове виробництво першого автомобіля до 1 кварталу 2024 року.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися