Субота, 15 Червня, 2024

Смартфони можуть різко здешевшати у 2023 – аналітик

У 2023 році на ринку смартфонів може розпочатися цінова війна. Відомий аналітик Мін-Чі Куо сказав, що всі виробники Android зіткнулися з великими запасами нерозпроданих телефонів. Це стосується і Apple, яка також скорочує замовлення на виробництво та знижує ціни. Аналітик очікує, що цього року користувачі зможуть купити телефон дешевше.

Судячи з поточної ситуації, очікування індустрії мобільних телефонів у першій половині цього року дуже низькі. За загальним песимізмом все ще стоїть серйозне зниження попиту, що також призводить до ризику збільшення запасів виробників мобільних телефонів.

Мін-Чі Куо заявив, що це проблема не одного бренду, а всіх виробників. Беручи приклад Samsung, очікується, що глобальні запаси мобільних телефонів бренду (термінали і компоненти до них) не впадуть до розумного рівня до червня.

Оскільки попит на компоненти з боку брендів або агентів/дистриб’юторів низький, навіть якщо запаси компонентів впадуть до розумного рівня, принаймні протягом наступних 6-9 місяців, вони зіткнуться з проблемою зниження поставок порівняно з попереднім роком, що може бути шкідливим для курсу акцій.

Раніше новини від ланцюжка поставок також показали, що і Apple послідовно скорочувала замовлення на iPhone серії 14 у першому кварталі цього року через зниження попиту.

Джерела повідомили, що в умовах скорочення розміру ринку різні виробники стикаються з ризиком великих запасів, що призведе до загострення цінової війни. Наприклад, Apple, вже не витримує. Найкращим сигналом є несподіване скорочення ціни її смартфонів на 800 юанів.

Для користувачів зниження ціни означає, що вони можуть купувати більш доступні мобільні телефони.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися