За iPhone доведеться платити щомісяця – Apple готує продаж своїх девайсів за підпискою

Клієнти зможуть сплачувати щомісячну абонентську плату та отримати доступ до пристрою протягом періоду підписки. Таким чином Apple зможе продати свої девайси людям, у яких немає на них грошей

Apple розробляє послугу передплати на своє обладнання. Вона дозволить клієнтам «підписатись» і отримати iPhone або інший пристрій Apple розраховуватися за девайс щомісячними платежами. Це схоже на те, як працюють поточні підписки Apple, наприклад iCloud, повідомляє Bloomberg.

Клієнти зможуть сплачувати щомісячну абонентську плату та отримати доступ до пристрою протягом періоду підписки. Таким чином Apple зможе продати свої девайси людям, у яких немає на них грошей. Такі покупці зможуть стати власниками дорогих iPhone, iPad або Mac сплачуюючи менші щомісячні суми замість одного великого платежу.

Також можливо, що Apple дозволить клієнтам мати єдину абонентську плату «все в одному», отримуючи кілька пристроїв.

За даними Bloomberg, сервіс стане найбільшим поштовхом Apple до регулярних продажів. Але проект все ще знаходиться в розробці, і на даний момент про нього мало що відомо.

Чим ця ініціатива буде відрізнятися від існуючої програми оновлення iPhone наразі неясно. Але програма оновлення iPhone обмежена лише телефонами, тоді як послуга передплати, як очікується, також охоплюватиме інші «яблучні» продукти.

Apple може запровадити передплату на свої девайси до кінця 2022 або 2023 року.