Apple переоцінює автономність iPhone до 51%

Експерти провели перевірку даних виробників за параметром час розмови

Експерти британської організації захисту прав споживачів Which? кажуть, що Apple наводить неправильні дані про автономність своїх iPhone. Дослідження також виявило, що подібним грішать й інші вендори, наприклад, HTC.

 

Експерти провели перевірку даних виробників за параметром «час розмови», дослідивши 50 смартфонів від п’яти топових брендів. Найбільше додаткових годин своїм гаджетам приписали Apple та HTC. Експеримент Which? показав, що документація iPhone завищує автономність роботи апаратів від 18% до 51%.

Наприклад, автономність роботи популярного iPhone XR на 50% менша, ніж заявляє Apple. В експерименті апарат протримався 16 годин та 32 хвилини, тоді як Apple заявляє, що девайс працює до 25 годин.

HTC завищила автономність своїх девайсів значно скромніше – лише на 5%.

Nokia, Samsung та Sony, навпаки, занизили автономність своїх мобільників – вони працюють довше, ніж заявлено в документації.

Як відзначають експерти, мобільні апарати сьогодні є значною частиною життя, і ми дуже від них залежимо. Тому показник їхньої автономної роботи має бути реальним.

В Apple вже відреагували на тест Which?, вказавши, що організація не розкриває методику свого тестування. Компанія запропонувала зробити експертам те ж саме, і розкрити свою методику. «Ми ретельно тестуємо наші продукти і відповідаємо за заявлений час автономності», – сказав представник Apple газеті The Sun.

У Which? відмовилися розкривати свою методику тестування. В організації лише сказали, що вона імітує реальне використання, а також дозволяє порівнювати гаджети в однакових умовах. Експерти також заявили, що ця методика відрізняється від прийнятої у виробників смартфонів, але є надійною.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я