Apple почала збирати дані з iPhone, щоб вирішити, наскільки їм можна довіряти

Інформацію використовуватимуть для розрахунку балів довіри, на основі яких визначатимуть, кому належить iPhone – звичайній людині або шахраю.

В Apple оновили політику використання своїх гаджетів, і тепер компанія збиратиме дані про дзвінки та електронну пошту з пристроїв. Інформацію використовуватимуть для розрахунку балів довіри, на основі яких визначатимуть, кому належить iPhone – звичайній людині або шахраю.

Зміни в політиці використання торкнуться всіх пристроїв, які працюють під управлінням iOS 12, tvOS 12 та watchOS 5. Поки що залишається невідомим як в Apple розраховуватимуть бали для своєї телевізійної приставки на базі tvOS 12, яка не відправляє пошту та не робить дзвінки. Деякі екперти припускають, що для цього можуть використовувати історію купівель в iTunes, також іншу інформацію про роботу пристрою. Також невідомий алгоритм, за яким розраховується рейтинг.

Експерти прогнозують, що бали довіри використовуватимуться Apple для визначення шахрайських купівель в її онлайнових магазинах. Також його залучатимуть для визначення фальшивих відгуків та облікових записів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я