Субота, 2 Березня, 2024

Apple починає юридично переслідувати авторів витоків про її продукти

Один із відомих постачальників надійних відомостей про майбутні продукти Apple під ніком Kang отримав попередження від юристів Apple. Схожий лист, за попередньою інформацією, отримали й деякі інші інсайдери. Лист направлений на те, щоб заблокувати можливі витоки.

У соцмережі Weibo в своєму пості Kang розповів, що в листі є попередження про те, що вони не повинні розкривати інформацію про ще не випущені продукти Apple, оскільки це може дати конкурентам Apple цінну інформацію та ввести в оману споживачів, адже відомості у витоках можуть виявитися не точними.

В якості доказів лист Apple наводив скріншоти записів Kang у соцмережі Weibo. В них він обговорює проблеми iPhone, дати релізів продуктів, ідеї покупок.

Kang каже, що ніколи не розкривав публічно інформацію про не випущені продукти. Його витоки були радше мріями та загадками. Це популярний спосіб, який останніми роками використовують дедалі частіше, оскільки він дозволяє натякати не розкриваючи надто багато.

Kang розповів, що не буде публікувати загадки та мрії в мійбутньому. Також він видалить деякі свої існуючі записи.

Kang є одним з найбільш найдійних джерел витоків щодо продуктів Apple. Він вірно інформував про майбутні гаджети та програмне забезпечення Apple. Він розкрив повну деталізацію лінійки iPhone 12 та колонки HomePod mini до їхнього запуску. Також Kang публікував коректну інформацію про підготовку 2020 iPhone SE, Apple Watch SE, Apple Watch Series 6, iPad 8, iPad Air 4.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися