У свої смартфони Samsung ставить власну оболонку TouchWiz. Вона виглядить більш привабливою та функціональною за «чистий» Android, але багато користувачів звинувачують її у тому, що вона робить з гаджета «гальмо». Так це або поклеп, дізналася Phone Arena, яка провела експериментальне вимірювання швидкості роботи TouchWiz.

Фанати та противники цієї оболонки Samsung спиралися у своїх доказах на суб’єктивне сприйняття, оскільки об’єктивних засобів вимірювання швидкості роботи інтерфейсу не існує. Тому Phone Arena розробила власну методику тестування, пристосувавши до цього популярний тестовий пакет GameBench. З ним вони виміряли кількість кадрів за секунду, яку досягає апарат при роботі з TouchWiz. Чим вона вища, тим плавніше сприймається інтерфейс.

Оболонку TouchWiz на Note 4 (лівий стовпчик) та «чистий» Android на Nexus 6 (правий стовпчик) перевіряли у двох режимах. У «HOT» тестовий зразок вже був в оперативній пам’яті, а «COLD» означає, що тест виконали після перезавантаження смартфона. Колонки median FPS та FPS stability показують різні режими обліку швидкості роботи.

Швидкість завантаження програм також відрізняється:

Оболонка TouchWiz виявляється дещо повільнішою за «чистий» Android, але експерти Phone Arena кажуть, що різниця на практиці не дуже помітна.

ПОДІЛИТИСЯ

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here